Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Samochody  RSS
Dakar: Przygoński mimo problemów utrzymał czwarte miejsce

12.01.2021 16:07

Mimo kłopotów z przebitymi oponami nadal czwarty w rywalizacji samochodów w Rajdzie Dakar jest Jakub Przygoński. Dziewiąty etap wygrał prowadzący w rajdzie Francuz Stephane Peterhansel, przed walczącym z nim o końcowe zwycięstwo Katarczykiem Nasserem Al-Attiyah.

Źródło: sport.onet.pl

Wypadek w Łódzkiem. Dwie osoby zginęły, cztery są ranne - w tym dwójka dzieci

12.01.2021 15:22


Dwie osoby zginęły na miejscu, cztery, w tym dwoje dzieci, zostały ranne - to tragiczny bilans wypadu, do jakiego doszło przed godz. 13.00 w miejscowości Ręczno w powiecie piotrkowskim. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Źródło: www.rmf24.pl

Łódzkie. Wypadek pod Piotrkowem. 2 ofiary śmiertelne i 4 rannych - w tym dzieci

12.01.2021 14:51

Tragiczny wypadek w Ręcznie w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego w woj. łódzkim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby zginęły, a...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wieczorne kolizje na Trasie Łazienkowskiej, Wale Miedzeszyńskim i na Waryńskiego

11.01.2021 19:04

Wieczorne kolizje na Trasie Łazienkowskiej, Wale Miedzeszyńskim i na Waryńskiego W poniedziałek wieczorem na Trasie Łazienkowskiej przed mostem zderzyły się dwa samochody. Pół godziny później doszło do drugiej kolizji, tym razem na Wale Miedzeszyńskim. Potem doszło do następnego zdarzenia - na Waryńskiego.

Źródło: tvn24.pl

Podstolice. Wypadek i interwencja policji

11.01.2021 11:21

Na stoku w Podstolicach doszło do wypadku. Zaparkowane na ulicy samochody utrudniały dojazd karetce.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Walka o łącznik trwa. To rozwiązanie pomoże mieszkańcom odetchnąć od tirów

11.01.2021 9:54


Mieszkańcy wciąż czekają na decyzje dotyczące budowy łącznika DK 94 z Euroterminalem. O sprawie przypomnieć ma reportaż filmowy, zrealizowany przez burmistrza Sławkowa. Budowy łącznika drogowego ma rozwiązać problem ruchu samochodów ciężarowych poruszających się ulicami Sławkowa i Strzemieszyc do terminali szerokiego toru. Włodarze obu miast od dłuższego czasu apelują o zapewnienie bezpiecznego rozwiązania dla mieszkańców, a […]

Tagi: Samochody
Źródło: twojezaglebie.pl

Rajd Dakar: Goczał z Gospodarczykiem na podium w klasie UTV

10.01.2021 16:06

Michał Goczał i Szymon Gospodarzyk zajęli trzecie miejsce na 7. etapie Rajdu Dakar w kategorii pojazdów UTV. Nieznacznie z nimi przegrali Aron Domżała i Maciej Marton, którzy nadal prowadzą w klasyfikacji generalnej. Jakub Przygoński pozostaje czwarty w rywalizacji samochodów.

Źródło: sport.onet.pl

Wyprzedaże aut: Pandemia doprowadziła do większych zapasów. Rabaty od 10 procent

10.01.2021 11:22


Pandemia doprowadziła do powstania większych niż zwykle zapasów samochodów u dealerów motoryzacyjnych – mówił Dariusz Balcerzyk z Samaru. Dodał, że upusty zaczynają się od ok. 10 proc. dla marek popularnych, a w segmencie premium 20-30 proc. Jak wskazał ekspert Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, przełom roku to okres tradycyjnych wyprzedaży aut z kończącego się rocznika. […]

Źródło: wiadomosci.com

Większe zapasy aut przez pandemię. "Warto śledzić akcje promocyjne"

10.01.2021 9:57

Większe zapasy aut przez pandemię. Pandemia wywołana przez koronawirusa sprawiła, że powstały większe niż zwykle zapasy samochodów u dealerów motoryzacyjnych - twierdzi Dariusz Balcerzyk z Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. Dodaje, że upusty na zakup aut będą zaczynać się od około 10 procent dla marek popularnych, a w segmencie premium mogą sięgać 20-30 procent.

Źródło: tvn24.pl

Większe zapasy aut przez pandemię

10.01.2021 9:57

Większe zapasy aut przez pandemię "Warto śledzić akcje promocyjne".

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami