f4up
Wiadomości z tagiem Samochody  RSS
Menedżer Bartosza Kurka o okradzionym samochodzie siatkarza. "To była szybka akcja fachowej grupy złodziei"

14.12.2019 16:06

Samochód Bartosza Kurka został okradziony we Włoszech, o czym informowaliśmy w piątek. Menedżer siatkarza Jakub Michalak w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, że nie był to żaden akt wandalizmu, lecz "szybka akcja fachowej grupy złodziei".

Źródło: sport.onet.pl

Gang złodziei samochodów stanie przed sądem. 300 osób poszkodowanych

14.12.2019 11:21


Zorganizowana grupa przestępcza kradnąca samochody na Śląsku i w Małopolsce stanie przed sądem. Zarzuty postawiono dziesięciu osobom. Prokuratura okręgowa w Katowicach skierowała do sądu akt oskarżenia w tej sprawie.

Źródło: www.rmf24.pl

Okradli i zniszczyli samochód Bartosza Kurka. "Karma wraca"

13.12.2019 10:06

Anna Grejman, partnerka Bartosza Kurka, na swoim Instastories zamieściła nagranie samochodu reprezentanta Polski, który został okradziony, a może bardziej zniszczony, w miniony czwartek, jak podaje "Fakt". Jak na razie nie wiadomo, kto dokonał aktu wandalizmu na pojeździe zawodnika Vero Volley Monza.

Źródło: sport.onet.pl

Związek transportowców o porozumieniu w sprawie transportu drogowego w UE: To dobry kompromis

12.12.2019 12:15


Transportowcy są zadowoleni z kompromisu wypracowanego w sprawie unijnego Pakietu Mobilności. Dziś w nocy zakończono negocjacje w Europarlamencie, w których brali także udział przedstawiciele państw członkowskich. Pakiet ogranicza tak zwany kabotaż, czyli transport towarów wewnątrz państwa przez zagranicznego przewoźnika. Przepisy regulują też czas, po jakim samochody muszą powrócić do bazy. Jak mówi szef Zrzeszenia Międzynarodowych […]

Źródło: wiadomosci.com

Prawie 30 proc. Polaków myśli o zakupie auta elektrycznego

12.12.2019 11:35

Rośnie liczba Polaków zainteresowanych zakupem elektrycznego samochodu. Z raportu barometr Nowej Mobilności przygotowanego przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) wynika, że 28 proc. badanych planujących w ciągu najbliższych trzech lat kupno samochodu, rozważyłoby zakup „elektryka”.

Źródło: www.rp.pl

Napad w Koszalinie. Sprawcy wjechali autem do galerii handlowej i ukradli biżuterię

12.12.2019 9:56


​Napad na sklep jubilerski w Koszalinie. Złodzieje wjechali samochodem do galerii handlowej i ukradli biżuterię. Sprawcy są w tej chwili poszukiwani przez policję.

Źródło: www.rmf24.pl

Koszalin. Autem wjechali w witrynę jubilera w galerii handlowej

12.12.2019 9:32

Zuchwała kradzież w Koszalinie w Zachodniopomorskiem. Nieznani sprawcy wjechali samochodem do środka centrum handlowego Forum i rozbili witrynę...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 78-latki

11.12.2019 19:50


78-latka zginęła w wypadku, do którego doszło w miejscowości Bezek-Kolonia (Lubelskie) na drodze krajowej nr 12. Kobieta została potrącona przez dwa samochody.

Źródło: www.rmf24.pl

​Podkarpackie: Na złomowisku płonie około 40 wraków samochodów

11.12.2019 18:06


Płonie około 40 wraków samochodów składowanych na złomowisku w miejscowości Stale na Podkarpaciu - poinformował w środę po południu rzecznik podkarpackich strażaków Marcin Betleja. Dodał, że dogaszanie pożaru może potrwać jeszcze kilka godzin.

Źródło: fakty.interia.pl

Ruszają dopłaty do aut elektrycznych

10.12.2019 16:29

Prawdopodobnie od jutra będzie można składać wnioski o dopłaty do samochodów elektrycznych kupowanych przez osoby prywatne. Według poświęconego energetyce branżowego serwisu WysokieNapięcie.pl, informacja o naborze ma być przekazana podczas środowej konferencji „Elektromobilność szansa rozwoju polskich samorządów”, organizowanej w Warszawie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami