Prointegra
Wiadomości z tagiem Sejm  RSS
Kto do Sejmu? Sondaż partyjny

24.11.2020 0:06

Kto do Sejmu? Sondaż partyjny Sprawdź wyniki.

Tagi: TVN24, TVN, Sejm
Źródło: fakty.tvn24.pl

Kto do Sejmu? Sondaż partyjny dla "Faktów" TVN i TVN24

23.11.2020 19:00

Kto do Sejmu? Sondaż partyjny dla Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższych dniach, Zjednoczona prawica mogłaby liczyć na 27 procent poparcia - wynika z najnowszego sondażu telefonicznego Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24. Drugie miejsce w badaniu przypada Koalicji Obywatelskiej, na którą zagłosowałoby 25 procent pytanych.

Źródło: fakty.tvn24.pl

PiS zgłosi swojego kandydata na RPO

23.11.2020 14:16

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zapowiedział, że wkrótce Prawo i Sprawiedliwości zgłosi własnego kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich.

Źródło: www.rp.pl

Jurek: Mechanizm praworządności jest kpiną z praworządności

23.11.2020 9:45

W UE nie ma państw, które łamią praworządność w świetle prawa Wspólnoty - powiedział w Radiu Plus Marek Jurek, były marszałek Sejmu i europoseł.

Źródło: www.rp.pl

Miejscówki i opowieści Hofmana

22.11.2020 10:25

Miejscówki i opowieści Hofmana Mateusz Morawiecki z dumą oświadczył w Sejmie, że "płyniemy pod prąd". W Unii Europejskiej płyniemy pod prąd i nie jesteśmy, broń Boże, w żadnym mainstreamie. W mainstreamie, czyli w głównym nurcie mogą sobie płynąć Niemcy albo Francuzi, od biedy Holendrzy, ale nie my. My osobno, co najwyżej z Orbanem. Niestety Orban, jak się okazuje to żaden "bratanek", tylko cwaniak - jak przychodzi co do czego, to przyłącza się do mainstreamu. Tak było z głosowaniem w sprawie prezydentury Tuska. Musieliśmy w rezultacie płynąc pod prąd samotnie.

Źródło: tvn24.pl

Szpital widmo na Stadionie Narodowym? KO żąda wyjaśnień

21.11.2020 18:06

Poseł Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk poinformował w mediach społecznościowych, że w związku z wpisem na FB dziennikarza Pawła Reszki na temat funkcjonowania szpitala tymczasowego na Stadionie PGE Narodowym KO składa wniosek o pilne posiedzenie sejmowej komisji zdrowia.

Źródło: www.rp.pl

"Może jestem Chuckiem Norrisem, Batmanem i Robocopem"

20.11.2020 18:08

Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty nie uważa, by nagranie zaprezentowane przez policję ukazywało, że przed Sejmem popchnął policjanta. - Mnie i ludziom, którzy to oglądają, łącznie z prezydium Sejmu, wydawało się, że jednak nie popchnąłem - stwierdził w Radiu Zet. - Popchnąć kogoś, kto jest w nakolannikach, w pełnej zbroi, człowieka, który ma ok. 100 kilo i wysportowanego, jedną ręką to tak się chyba nie da - przekonywał.

Źródło: www.rp.pl

3 mld zł na budowę lokalnych dróg

20.11.2020 16:08

Rząd dosypie kasy do budowy lokalnych dróg. Sejm zmienił ustawę o Funduszu Dróg Samorządowych dokładając do jego budżetu 3 mld zł. Pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na budowę obwodnic na drogach wojewódzkich, budowę lub remont dróg w największych miastach oraz zadania polegające na poprawie bezpieczeństwa pieszych.

Źródło: www.rp.pl

Opozycja będzie wnioskować o odwołanie wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego

20.11.2020 16:04


Klub Lewicy postanowił przyłączyć się do wniosku Koalicji Obywatelskiej o odwołanie wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego. W tak trudnym czasie wspólny głos opozycji w tej sprawie jest niezbędny – oświadczył szef klubu Lewicy Gawkowski. Wniosek KO o wotum nieufności dla Kaczyńskiego, który w rządzie nadzoruje resorty odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa, ma wpłynąć do marszałka Sejmu w […]

Źródło: wiadomosci.com

Wniosek opozycji o odwołanie Kaczyńskiego. "Chory z nienawiści"

20.11.2020 12:08

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy poinformowali w piątek o złożeniu do Sejmu wniosku o wotum nieufności wobec Jarosława Kaczyńskiego. - Sprawy w naszym kraju zmierzają w złym kierunku w związku z tym potrzebne są nadzwyczajne środki - powiedział Cezary Tomczyk, przewodniczący Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami