Prointegra
Wiadomości z tagiem Skoda  RSS
Czy zimą ruszą wyciągi? Gowin odpowiada

21.11.2020 21:23

- Skoro branże turystyczna i hotelarska są zamknięte, to wydaje się oczywiste, że będzie to też dotyczyć wyciągów narciarskich - stwierdził w Polsat News wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin.

Źródło: www.rp.pl

Po co my jedziemy na to Euro?

19.11.2020 10:07

Osiem meczów rozegrała już kadra Jerzego Brzęczka z rywalami z europejskiego topu. Statystyka tych spotkań jest brutalna. Zero zwycięstw i tylko trzy remisy; tak naprawdę tylko jeden mecz, po którym mogliśmy być zadowoleni – i to ten pierwszy. Po co jechać na EURO, skoro nie możemy wygrać z żadną z poważniejszych drużyn? Po trzecie miejsce w grupie i szybkie odpadnięcie w fazie pucharowej? Powiedzmy wprost – nie ma przesłanek do tego, by marzyć o czymś więcej na czerwcowym turnieju.

Tagi: Europa, Skoda
Źródło: sport.onet.pl

Polacy pracują coraz dłużej na nowy samochód

18.11.2020 23:01

W styczniu br. statystyczny Kowalski musiał przeznaczyć na zakup nowego samochodu 30 średnich miesięcznych pensji. Dziś musi dołożyć jeszcze dodatkowe dwie pensje. W Top 10 modeli z największym wzrostem średniej ceny sprzedaży pierwsze miejsca zajmują Smart Forfour i Skoda Citigo.

Źródło: www.rp.pl

Rajdowe ME: Andreas Mikkelsen wygrał na Węgrzech, Mikołaj Marczyk 15.

08.11.2020 22:06

Norweg Andreas Mikkelsen (Skoda Fabia Rally 2 Evo) wygrał Rajd Węgier, czwartą rundę mistrzostw Europy. Mikołaj Marczyk (Skoda Fabia Rally 2 Evo), debiutujący w tym sezonie w ME, został sklasyfikowany na 15. pozycji ze stratą 5.44,5 do zwycięzcy.

Źródło: sport.onet.pl

Widmo lockdownu

08.11.2020 13:55


Niedzielny spadek liczby zakażeń jest proporcjonalny do spadku liczby przeprowadzonych testów, więc w nowym tygodniu może wrócić poziom zachorowań, który grozi wprowadzeniem narodowej kwarantanny. Lockdown oznaczałby kolejny cios dla gospodarki, a rząd nie jest już tak skory do ratunkowego zasilania firm pieniędzmi. Podobne kroki mogą podejmować kolejne kraje w Europie, a na sytuację na światowych rynkach wpływać będzie sytuacja w USA.

Źródło: www.rmf24.pl

Lider Obywateli RP i kandydat do Senatu za aborcją nawet w 9. miesiącu ciąży!

03.11.2020 12:40


Paweł Kasprzak, lider Obywateli RP popiera legalną aborcję nawet w ósmym czy dziewiątym miesiącu ciąży(sic!) – Przecież skoro ta kobieta podejmuje taką decyzję, to znaczy, że ma powód – powiedział. Paweł Kasprzak, kandydat Obywateli RP do Senatu, podzielił się swoimi przekonaniami w sprawie aborcji.Według niego aborcja powinna być nie tylko w pełni legalna, ale dopuszczalna […]

Źródło: wiadomosci.com

Zlatan Ibrahimović o ostatnim golu: po co biegać, skoro można latać

02.11.2020 10:07

Zlatan Ibrahimović po raz kolejny został bohaterem meczu. Tym razem "Ibra" wpisał się na listę strzelców po golu z efektownej przewrotki. Piłkarz w swoim stylu skomentował ten wyczyn.

Źródło: sport.onet.pl

Strajk kobiet. Media: "w protestujących chciał wjechać kierowca limuzyny szefa NIK". Jest reakcja

30.10.2020 12:21

W poniedziałek w Warszawie doszło do incydentu, w którym kierowca czarnej skody próbował staranować protestujących. Według informacji medialnych...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Unikanie odpowiedzialności czy nieodpowiedzialność

28.10.2020 10:07


Ten atak ma zniszczyć Polskę. Ma doprowadzić do tryumfu sił, których władza w gruncie rzeczy zakończy historię narodu polskiego - mówił wczoraj prezes PiS. Atakującymi są demonstranci, protestujący przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji, broniący - to członkowie i zwolennicy PiS, chroniący przed atakami Kościół. Dlaczego Kościół, skoro to nie on zawinił?

Źródło: www.rmf24.pl

Liga Mistrzów. Zwycięski Vardar. Pierwsza porażka Flensburga

15.10.2020 22:33

Vardar Skopje z pierwszymi punktami w tej edycji Ligi Mistrzów. Zespół Patryka Walczaka pokonał u siebie niemiecki SG Flensburg-Handewitt 31:26.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami