f4up
Wiadomości z tagiem TVN24  RSS
"Musimy nadal wspierać gospodarkę". Prezes NBP o skutkach koronawirusa

18.09.2020 8:01

Choć najgorsze za nami, to w najbliższych kwartałach musimy nadal wspierać gospodarkę - wskazał na łamach "Dziennika Gazety Prawnej" prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński. W jego opinii aktywność gospodarcza jest wciąż niższa od jej potencjału, a bezrobocie wyższe niż przed kryzysem.

Źródło: tvn24.pl

Zwroty za odwołane wycieczki. Został ostatni krok

18.09.2020 7:48

Zwroty za odwołane wycieczki. Został ostatni krok Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny ma dokonywać wypłat na rzecz podróżnych za odwołane imprezy turystyczne w związku z epidemią COVID-19. Na ten cel ma zostać przeznaczonych 300 milionów złotych. Ustawa czeka na podpis prezydenta Andrzeja Dudy.

Źródło: tvn24.pl

"Kaczyński postanowił zadbać o wieloletniego sojusznika w polityce"

18.09.2020 7:47

Adam Lipiński to człowiek renesansu. Wiceprezes PiS-u, pełnomocnik do spraw równego traktowania, a od listopada wiceprezes Narodowego Banku Polskiego. Do tego jeden z najbardziej zaufanych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego. Politycy zaskoczeni nie są, ale nie dlatego że Lipiński na to stanowisko wybitnie pasuje. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Źródło: tvn24.pl

"Ważny moment dla bezpieczeństwa Polski". Ustawa o ratyfikacji umowy o współpracy wojskowej przyjęta

18.09.2020 7:41

Sejm uchwalił w czwartek ustawę upoważniającą prezydenta do ratyfikacji polsko-amerykańskiej umowy o współpracy wojskowej, która przewiduje zwiększenie liczby żołnierzy USA stacjonujących w Polsce. Szef MON Mariusz Błaszczak napisał, że "to ważna decyzja i ważny moment dla bezpieczeństwa Polski i wschodniej flanki NATO".

Źródło: tvn24.pl

"A nuż się uda i będą ważne dowody". Tak odnaleziono ślady trucizny wykorzystanej do otrucia Nawalnego

18.09.2020 7:29

Współpracownik rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego, Gieorgij Ałburow, podał w czwartek szczegóły odnalezienia butelki, na której wykryto później ślady trującej substancji. Według mediów niemieckich butelkę przekazano do Niemiec samolotem ratunkowym.

Tagi: Niemcy, TVN24, TVN
Źródło: tvn24.pl

"A nuż się uda i będą ważne dowody". Tak odnaleziono ślady trucizny wykorzystanej do otrucia Nawalnego

18.09.2020 7:29

Niektóre szczegóły ujawnił współpracownik rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: tvn24.pl

Dera: prezydent chce umożliwić dalszy rozwój zawodowy swojej córce

18.09.2020 7:21

Dera: prezydent chce umożliwić dalszy rozwój zawodowy swojej córce Od zaprzysiężenia prezydenta na drugą kadencję mija ponad miesiąc. Jak teraz będzie wyglądać kancelaria prezydenta? Nadal niewiele wiadomo. Pewne jest za to, że jednym ze współpracowników będzie jego córka. Za doradzanie ojcu nie otrzyma wynagrodzenia, ale ten argument do opozycji nie przemawia. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Źródło: tvn24.pl

Dera: prezydent chce umożliwić dalszy rozwój zawodowy swojej córce

18.09.2020 7:21

Dera: prezydent chce umożliwić dalszy rozwój zawodowy swojej córce Za doradzanie ojcu nie otrzyma wynagrodzenia, ale ten argument do opozycji nie przemawia.

Tagi: TVN24, TVN
Źródło: tvn24.pl

Profesor Mackiewicz: mamy prototyp polskiej szczepionki na koronawirusa

18.09.2020 7:04

Profesor Mackiewicz: mamy prototyp polskiej szczepionki na koronawirusa Badacze stworzyli dwa rodzaje szczepionki CovidVax i chcą jak najszybciej przejść do kolejnych etapów prac.

Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl

Rada Europy przyśle do Warszawy ekspertów. Sprawdzą, jak Polska realizuje Konwencję antyprzemocową

18.09.2020 7:00

Rada Europy przyśle do Warszawy ekspertów. Sprawdzą, jak Polska realizuje Konwencję antyprzemocową Przedstawiciele Rady Europy przyjadą do Warszawy zbadać, jak Polska wywiązuje się z zapisów Konwencji antyprzemocowej. Eksperci chcą spotkać się z przedstawicielami rządu i organizacjami pozarządowymi. Mają przekonywać do niewycofywania się z Konwencji. Do szczegółów misji dotarł Michał Tracz, dziennikarz TVN24.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami