Wiocha
Wiadomości z tagiem Transport  RSS
Na liniach "L" tylko niskopodłogowce. Przybędzie także 160 autobusów na gaz

24.02.2020 18:25

Na liniach Niskie podłogi we wszystkich autobusach, także lokalnych linii "L" - chwali się Zarząd Transportu Miejskiego. A Miejskie Zakłady Autobusowe ruszają na duże zakupy - spółka ogłosiła przetarg na 160 autobusów gazowych dla stolicy.

Źródło: tvn24.pl

Ponownie otwarto lotniska na Wyspach Kanaryjskich

24.02.2020 17:45


Wszystkie osiem lotnisk na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich zostało ponownie otwartych dzień po burzy piaskowej, która przeszła nad archipelagiem - poinformowało tamtejsze Ministerstwo Transportu.

Źródło: fakty.interia.pl

Jak wygląda życie we włoskich "czerwonych strefach"

24.02.2020 17:07

Jak wygląda życie we włoskich Policja i wojsko na ulicach, zamknięte szkoły, bary i sklepy, wstrzymany transport publiczny. Tak wygląda życie w "czerwonych strefach" we Włoszech - ogniskach zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy masowo gromadzą zapasy żywności i środków higienicznych. Także w innych regionach kraju wprowadzane są obostrzenia - łącznie z wycofywaniem wody święconej z kościołów.

Źródło: tvn24.pl

Jak wygląda życie we włoskich "czerwonych strefach"

24.02.2020 17:07

Jak wygląda życie we włoskich Policja i wojsko na ulicach, zamknięte szkoły, bary i sklepy, wstrzymany transport publiczny.

Źródło: tvn24.pl

Burdy podczas meczu Lech - Lechia. Ranna nastolatka, zatrzymany kibic będzie miał zarzuty

24.02.2020 14:07

Po meczu Lecha Poznań z Lechią Gdańsk policja zatrzymała sześciu kibiców gości. Pięciu zostało już wypuszczonych, a jedna osoba pozostaje do dyspozycji władz i będzie miała postawione zarzuty. To efekt ostrzelania racami sektora zajmowanego przez fanów Lecha. W zamieszkach ranna została 17-letnia poznanianka, którą z poparzeniami przetransportowano karetką do szpitala.

Źródło: sport.onet.pl

W dokumentach "medyczny olej", w beczkach substancja, która może służyć do produkcji heroiny

24.02.2020 13:27

W dokumentach Cztery tysiące litrów substancji mogącej służyć do produkcji heroiny znalazła Krajowa Administracja Skarbowa w zatrzymanym transporcie. W dokumentach był to "medyczny olej".

Źródło: tvn24.pl

Austria nie wpuściła pociągów z Włoch. Połączenia zawieszono na kilka godzin

24.02.2020 5:24

Austria nie wpuściła pociągów z Włoch. Połączenia zawieszono na kilka godzin Rozprzestrzeniający się we Włoszech koronawirus paraliżuje transport publiczny. W niedzielę wczesnym wieczorem austriackie władze nie wpuściły do kraju dwóch pociągów jadących z Włoch. Na kilka godzin zawieszono transport kolejowy, ale krótko po północy podróżujący mogli opuścić dworzec w Brenner.

Źródło: tvn24.pl

​Tatry: Wypadek w rejonie Suchych Czub

22.02.2020 14:49


W sobotę po południu ratownicy TOPR zostali wezwani na pomoc turystce, która w wyniku poślizgnięcia w rejonie Suchych Czub doznała złamania podudzia - poinformował dyżurny ratownik. Na pokładzie śmigłowca poszkodowana została przetransportowana do zakopiańskiego szpitala.

Źródło: fakty.interia.pl

Rekord w komunikacji miejskiej: ponad miliard pasażerów w 2019 roku

21.02.2020 15:17

Rekord w komunikacji miejskiej: ponad miliard pasażerów w 2019 roku W ubiegłym roku z komunikacji miejskiej skorzystało 1,2 miliarda pasażerów - ogłosił Zarząd Transportu Miejskiego.

Źródło: tvn24.pl

System nagra i rozpozna kierowcę, który lekceważy znaki. "Spadnie liczba wypadków"

21.02.2020 7:13

System nagra i rozpozna kierowcę, który lekceważy znaki. Urząd Transportu Kolejowego będzie ścigał kierowców, którzy lekceważą znak "stop" przed przejazdami kolejowymi. Problem jest spory, bo tylko w styczniu na przejazdach i przejściach kolejowych doszło do 17 wypadków, w których zginęło sześć osób. Kupiono już odpowiedni sprzęt, wkrótce ruszą pierwsze testy. Materiał magazynu "Polska i Świat".

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami