f4up
Wiadomości z tagiem Uber  RSS
"Po prostu chcę żyć". Piosenka 12-latka, która stała się hymnem protestów

29.05.2020 20:38

"Rozglądam się dookoła i widzę, co czyni się z takimi jak ja. Każdego dnia poluje się na mnie jak na ofiarę. Chcę po prostu żyć" - śpiewa 12-letni czarnoskóry Keedron Bryant. Jego poruszająca piosenka stała się hymnem protestów, które wybuchły po śmierci Afroamerykanina George’a Floyda, do której doszło podczas interwencji policji. - Ogień wciąż tli się na ulicach. Ten popiół symbolizuje dekady i generacje niespotykanego bólu i cierpienia - podkreślił w emocjonalnym przemówieniu gubernator stanu Minnesota Tim Walz.

Źródło: tvn24.pl

Rozruchy w Minneapolis. Reporter CNN zatrzymany na wizji przez policję

29.05.2020 20:07


Reporter telewizji CNN, a także producent i operator kamery zostali zatrzymani w trakcie prowadzenia relacji na żywo z zamieszek w Minneapolis. Gubernator stanu Minnesota przeprosił stację, a dziennikarz zostali wypuszczeni.

Tagi: NATO, Uber
Źródło: www.rmf24.pl

Koronawirus. Gubernator Sardynii: Wjadą tylko osoby z paszportem sanitarnym

29.05.2020 12:07


"Na Sardynię będą wpuszczani tylko ci, którzy na podstawie testu wykażą, że nie są zakażeni koronawirusem" - powtórzył gubernator tej włoskiej wyspy Christian Solinas w wypowiedziach dla prasy. To już kolejny dzień polemiki wokół wymogu tzw. paszportu sanitarnego. Pomysł takiego dokumentu odrzuca rząd, mówiąc, że byłby sprzeczny z konstytucją.

Tagi: NATO, Uber
Źródło: fakty.interia.pl

Nowy Jork: Właściciele firm mogą odmówić wstępu osobom bez maseczek

28.05.2020 22:46


Właściciele sklepów i firm w stanie Nowy Jork mogą od czwartku (28 maja) odmówić wejścia osobom, które nie noszą maseczek. Zarządzenie wykonawcze w tej sprawie podpisał gubernator Andrew Cuomo.

Źródło: fakty.interia.pl

Miasto jak pole bitwy. Splądrowane sklepy, barykady na ulicach Minneapolis [FILMY]

28.05.2020 19:42


Jedna osoba zginęła w zamieszkach, do których doszło w nocy w Minneapolis. Zamieszczane w mediach społecznościowych filmy ze starć przypominają pole bitwy. Burmistrz miasta prosi gubernatora Minnesoty o pomoc Gwardii Narodowej.

Źródło: www.rmf24.pl

W Brazylii rośnie liczba zmarłych na COVID-19

28.05.2020 5:52

W Brazylii rośnie liczba zmarłych na COVID-19 Więcej niż co czwarty zmarły na COVID-19 na świecie jest Amerykaninem. Jak wynika z danych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa, liczba zmarłych zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 przekroczyła w środę 100 tysięcy. Gubernator stanu Nevada Steve Sisolak zapowiedział mimo to, że od 4 czerwca w Las Vegas zostaną otwarte kasyna i hotele. W Brazylii natomiast w ciągu dobry odnotowano nowych 1086 nowych ofiar. Zakażonych w tym kraju jest ponad 400 tysięcy osób, jednak zdaniem ekspertów rzeczywista liczba zainfekowanych, głównie ze względu na niewielką liczbę przeprowadzanych tam testów, jest kilkakrotnie wyższa wyższa. Jak Polska, Europa i świat walczy z koronawirusem?

Źródło: tvn24.pl

Włochy: Minister oświaty i gubernator Lombardii dostają pogróżki

27.05.2020 13:49


Włoska minister oświaty Lucia Azzolina oraz gubernator Lombardii Attilio Fontana otrzymali policyjną ochronę w związku z pogróżkami, jakie otrzymują, głównie w mediach społecznościowych. Politycy mówią o narastającym w kraju klimacie nienawiści.

Źródło: fakty.interia.pl

Rodziny zmarłych w walce z koronawirusem dostaną świadczenia. Cuomo: zapewniam, że odwdzięczymy się im

26.05.2020 7:22

Rodziny zmarłych w walce z koronawirusem dostaną świadczenia. Cuomo: zapewniam, że odwdzięczymy się im Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zapowiedział w poniedziałek, że władze stanowe i lokalne wypłacą świadczenia rodzinom zmarłych osób, stojących na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Źródło: tvn24.pl

Rodziny zmarłych w walce z koronawirusem dostaną świadczenia

26.05.2020 7:22

Rodziny zmarłych w walce z koronawirusem dostaną świadczenia Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zapowiedział w poniedziałek, że władze stanowe i lokalne wypłacą świadczenia rodzinom zmarłych osób, stojących na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Źródło: tvn24.pl

Namiastka normalności

26.05.2020 2:06

Namiastka normalności Tenis powoli wraca w turniejach pokazowych.

Tagi: TVN24, TVN, Uber
Źródło: eurosport.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami