Prointegra
Wiadomości z tagiem Warmińsko-mazurskie  RSS
​Warmińsko-mazurskie: Zginął 63-letni paralotniarz

21.09.2020 21:20


W miejscowości Radomin pod Nidzicą (woj. warmińsko-mazurskie) zginął paralotniarz. 63-latek był mieszkańcem Nidzicy - poinformowała w poniedziałek (21 września) policja.

Źródło: fakty.interia.pl

​Warmińsko-Mazurskie: Pracowali w nielegalnej fabryce papierosów. Od kilku miesięcy nie byli na zewnątrz

21.09.2020 11:05


Pracownicy nielegalnej wytwórni papierosów miesiącami nie wychodzili na zewnątrz, z obawy, by ich nie dostrzeżono. Ich śmieci organizatorzy fabryki wywozili daleko poza powiat - poinformowała w poniedziałek (21 września) policja, która ujawniła kulisy działania zlikwidowanej w ubiegłym tygodniu wytwórni papierosów.

Źródło: fakty.interia.pl

Trzy osoby staną przed sądem po katastrofie samolotu MiG-29. Zginął pilot

21.09.2020 9:22

Trzy osoby staną przed sądem po katastrofie samolotu MiG-29. Zginął pilot Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie katastrofy samolotu MIG-29, który rozbił się w 2018 roku pod Pasłękiem (Warmińsko-Mazurskie). Pilot katapultował się, ale nie przeżył wypadku. Przed sądem stanie trzech byłych pracowników Wojskowych Zakładów Lotniczych w Bydgoszczy, którzy mają być odpowiedzialni za wadliwe pierścienie zamontowane w fotelach katapultowych w samolotach. Wątek dotyczący samej katastrofy został jednak umorzony. Śledztwa w sprawie dwóch katastrof samolotów MIG na Mazowszu zostały przedłużone do grudnia.

Trzy osoby staną przed sądem po katastrofie samolotu MiG-29. Zginął pilot

21.09.2020 9:22

Trzy osoby staną przed sądem po katastrofie samolotu MiG-29. Zginął pilot Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie katastrofy samolotu MIG-29, który rozbił się w 2018 roku pod Pasłękiem (Warmińsko-Mazurskie).

Młody jeleń zaatakował grzybiarzy. Został zastrzelony

15.09.2020 10:08


Młody jeleń, który w ubiegłym tygodniu zaatakował w lesie pod Górowem Iławeckim (woj. warmińsko-mazurskie) grzybiarzy, został zastrzelony przez myśliwych. Było ryzyko, że jeleń może po raz drugi zaatakować, poza tym był ranny. Myśliwi zastrzelili zwierzę zgodnie z prawem i za wiedzą leśników - podała w poniedziałek Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie.

Źródło: fakty.interia.pl

Warmińsko-Mazurskie: Pobił taksówkarza, szuka go policja

14.09.2020 14:24


​Atak na taksówkarza w miejscowości Szyldak koło Ostródy w Warmińsko-Mazurskiem. Do napadu doszło w nocy.

Źródło: www.rmf24.pl

Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek, mercedes wjechał w drzewo. Nie żyje kierowca

12.09.2020 14:35

Samochód osobowy wjechał w drzewo między miejscowościami Wilknity a Pajtuny na Warmii. W tył mercedesa uderzyła holowana przez nie przyczepa...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Lekarka o przebiegu teleporady: ja słyszę, czy pacjent tylko mówi, że ma duszność, czy naprawdę ma duszność

11.09.2020 17:29

Lekarka o przebiegu teleporady: ja słyszę, czy pacjent tylko mówi, że ma duszność, czy naprawdę ma duszność Poważny stan pacjenta jest przeciwwskazaniem do tego, ażeby wydłużać drogę trafienia tam, gdzie pacjent trafić powinien, czyli do oddziału chorób zakaźnych. Na pewno nie skierowałabym pacjenta w takim stanie na test na obecność koronawirusa - przekonywała w rozmowie z TVN24 prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekarzy Pracodawców Anna Osowska. Z takim podejściem nie zgadza się rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz - Nie możemy wysyłać 100 tysięcy pacjentów do lekarzy zakaźników, na SOR-y, oddziały zakaźne. Nie tędy droga - oświadczył.

Źródło: tvn24.pl

Warmińsko-mazurskie: Agresywny jeleń zaatakował grzybiarzy

10.09.2020 14:12

W lesie w powiecie bartoszyckim (woj. warmińsko-mazurskie) jeleń zaatakował czworo grzybiarzy - poinformowała policja.

Źródło: www.rp.pl

Jeleń zaatakował grzybiarzy. Jednego przeciągnął po ziemi

10.09.2020 14:08


Młody jeleń zaatakował czterech grzybiarzy w lesie koło Górowa Iławeckiego w woj. warmińsko-mazurskiem. Jednego z nich na rogach przeciągnął po ściółce leśnej. "Poturbowany 56-latek nie doznał poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji" - poinformował mł. asp.Tomasz Markowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami