Hopaj
Wiadomości z tagiem Warmińsko-mazurskie  RSS
Warmińsko-mazurskie: Komendant komisariatu odwołany

14.12.2019 20:06


Komendant komisariatu w Barczewie został odwołany ze stanowiska - podała policja. Prokuratura wyjaśnia, czy funkcjonariusze tego komisariatu nie dopełnili obowiązków przy zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom podczas pozorowanego ataku terrorystycznego.

Źródło: fakty.interia.pl

Uwaga na oblodzenia na drogach w sześciu województwach. IMGW ostrzega

12.12.2019 0:07


Rano mogą wystąpić oblodzenia na drogach w kilku regionach kraju. Alert IMGW dotyczy województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Uwaga na oblodzenia! Alert IMGW

10.12.2019 21:59


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem. Alert dotyczy woj. warmińsko-mazurskiego i północnych powiatów woj. podlaskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

​Warmińsko-mazurskie: Pijany wikary przyjechał autem na pogrzeb

10.12.2019 10:35


Jedna z osób przybyłych na pogrzeb w miejscowości Wydminy (woj. warmińsko-mazurskie) poinformowała policję, że na posesję, na której miała rozpocząć się ceremonia pogrzebowa, przyjechał pijany wikary. Policja zatrzymała księdza na plebanii. Alkomat wykazał 2,5 promila alkoholu.

Źródło: fakty.interia.pl

Utrudnienia w kierunku granicy. Potrącono człowieka

07.12.2019 10:58

Policja z województwa warmińsko-mazurskiego poinformowała o wypadku w Bartoszycach. Zdarzenie spowodowało poważne utrudnienia w ruchu.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dyrektorka zorganizowała zamach w szkole. Panika uczniów

06.12.2019 8:44

Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 3 Barczewie (woj. warmińsko-mazurskie) zorganizowała symulację ataku terrorystycznego. O jej pomyśle nie wiedziały służby, uczniowie i cześć nauczycieli.

Źródło: www.rp.pl

Warmińsko-mazurskie: Śledczy zbadają symulację ataku terrorystów na szkołę

05.12.2019 16:02


Grupa zamaskowanych osób, w porozumieniu z dyrektorką, przeprowadziła w szkole w Barczewie pozorowany atak terrorystów. Burmistrz miasta złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa (narażenia uczniów na niebezpieczeństwo). Sprawą zajmie się prokuratura.

Źródło: fakty.interia.pl

Warmińsko-mazurskie: Przebrani terroryści zaatakowali szkołę

04.12.2019 18:07


Panika wśród uczniów po symulowanym ataku terrorystów na szkołę koło Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie). O planowanej akcji szkoła nie poinformowała dzieci ani rodziców, a nawet niektórych nauczycieli. Dyrektorka szkoły została już odwołana.

Źródło: fakty.interia.pl

Symulowany atak terrorystów na szkołę. Uczniowie wciąż są w szoku

04.12.2019 12:19

W połowie listopada szkołę podstawową w Barczewie (woj. warmińsko-mazurskie) "zaatakowali" miłośnicy militariów w przebraniu. Uczniowie byli...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Studentka wyzywała Ukrainkę. Prokuratura wszczęła postępowanie

26.11.2019 16:08


Prokuratura rejonowa w Olsztynie wszczęła dochodzenie w sprawie studentki, która za pośrednictwem internetu wulgarnie wyrażała się o Ukraince i ludności ukraińskiej. Studentka medycyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, która opublikowała film z wyzwiskami, została zawieszona w prawach studenta.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami