Wiocha
Wiadomości z tagiem Warmińsko-mazurskie  RSS
Straż Graniczna szkoli się z Ewangelii św. Mateusza

23.11.2020 12:52

Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego oddziału SG przechodzą szkolenie z zakresu etyki z inspiracjami biblijnymi Ewangelii wg św. Mateusza....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Warmińsko-mazurskie. Wypadek ciężarówki z piwem

18.11.2020 11:36

W okolicach miejscowości Troszkowo (województwo warmińsko-mazurskie) doszło do wypadku w którym przewróciła się się ciężarówka. Droga krajowa nr 57...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dramatyczne relacje ze szpitala w Iławie. Trwa pilna kontrola, NFZ czeka na sygnały od pacjentów i ich rodzin

13.11.2020 16:30

Dramatyczne relacje ze szpitala w Iławie. Trwa pilna kontrola, NFZ czeka na sygnały od pacjentów i ich rodzin - Po otrzymaniu informacji o nieprawidłowościach, jakie miały miejsce na oddziale covidowym Szpitala Powiatowego w Iławie, Narodowy Fundusz Zdrowia zlecił przeprowadzenie pilnej kontroli - mówi rzecznika prasowego warmińsko-mazurskiego oddziału wojewódzkiego NFZ. Dramatyczną sytuację pacjentów ujawnili dziennikarze w reportażu "Uwaga!" TVN.

Zwłoki mężczyzny w rowie, podejrzany o potrącenie kierowca trafił do aresztu

09.11.2020 10:08

Zwłoki mężczyzny w rowie, podejrzany o potrącenie kierowca trafił do aresztu 36-letni kierowca podejrzany o śmiertelne potrącenie pieszego trafił na trzy miesiące do aresztu. Po wypadku koło Nowego Gizewa (Warmińsko-Mazurskie) mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Jak informuje policja, 36-latek w momencie zatrzymania był pod wpływem środków odurzających.

Strajk kobiet. Warmińsko-mazurski kurator zaniepokojony wulgarnością uczniów

29.10.2020 11:40

Strajk kobiet gromadzi na protestach wielu młodych ludzi. Ta obserwacja wywołała reakcję warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty. Krzysztof Nowacki...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

AMP w biegach przełajowych: radość w Olsztynie i Warszawie

25.10.2020 22:06

Reprezentantki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i reprezentanci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych, które odbyły się w Supraślu na Podlasiu. Zawodnicy rywalizowali w czterech biegach.

Źródło: sport.onet.pl

Rodząca kobieta musiała się dostać do szpitala. Pomogli policjanci, a protestujący rolnicy utworzyli korytarz życia 

22.10.2020 14:21

Rodząca kobieta musiała się dostać do szpitala. Pomogli policjanci, a protestujący rolnicy utworzyli korytarz życia  Dwie kobiety – jedna w trakcie porodu – próbowały trasą Mrągowo-Sorkwity (województwo warmińsko-mazurskie) dostać się na oddział położniczy szpitala w Biskupcu. Droga była jednak zablokowana.

Źródło: tvn24.pl

"Usłyszałam, że wszystkie operacje zostały odwołane. Zapytałam: co mam zrobić?"

17.10.2020 13:09

Pacjentka z Elbląga przypadkowo dowiedziała się, że szpital, w którym za kilka dni miała mieć zabieg onkologiczny, zostanie przekształcony w zakaźny decyzją wojewody warmińsko-mazurskiego. Po długotrwałych próbach dodzwonienia się do placówki usłyszała przez telefon, że zabieg jest odwołany i że to "wymysł wojewody".

Źródło: tvn24.pl

Warmińsko-mazurskie. Tragiczny wypadek pod Braniewem

11.10.2020 10:26

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Wielewo po Braniewem (woj. warmińsko-mazurskie). Samochód, którym podróżowało pięcioro...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Auto z nastolatkami wjechało w drzewo pod Braniewem. Nie żyje 18-latek

11.10.2020 9:51


W miejscowości Wielewo pod Braniewem (warmińsko-mazurskie) doszło w nocy do wypadku - w drzewo uderzyło auto, którym podróżowała młodzież w wieku 13-20 lat. Pasażerowie auta trafili do szpitala, 18-latek zmarł w szpitalu.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami