Hopaj
Wiadomości z tagiem Warmińsko-mazurskie  RSS
Były kanclerz UWM został mianowany drugim wicewojewodą [ZDJĘCIA]

24.01.2020 14:07

Aleksander Socha jeszcze do niedawna pełnił rolę kanclerza Uniwersytetu Warmińskiego w Olsztynie. W piątek został powołany na stanowisko drugiego wicewojewody warmińsko-mazurskiego. Będzie prowadził nadzór m.in. nad Wydziałem Zdrowia czy Inspekcją Ochrony Środowiska Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

IMGW ostrzega przed wysokim stanem rzek na Pomorzu

22.01.2020 18:09


Biuro Prognoz Hydrologicznych IMGW w Gdyni wydało w środę ostrzeżenie hydrologiczne drugiego stopnia dotyczące gwałtownego wzrostu stanów wód na północy Polski. Dotyczy ono województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

9-miesięczna Blanka zmarła po dwóch miesiącach męczarni. W MOPS-ie "zabrakło empatii"

18.01.2020 16:53

9-miesięczna Blanka zmarła po dwóch miesiącach męczarni. W MOPS-ie Z kontroli Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie wynika, że pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olecku (Warmińsko-Mazurskie) popełnili poważne błędy przy opiece nad rodziną 9-miesięcznej Blanki. Dziewczynka zmarła 22 czerwca ub.r. Przyczyną śmierci był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Przed śmiercią Blanka miała być wykorzystana seksualnie.

Źródło: tvn24.pl

Samoloty uziemione na lotnisku w Balicach. IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami

17.01.2020 10:48


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał natomiast ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gęstą mgłą w całym woj. podlaskim i wschodnich powiatach woj. warmińsko-mazurskiego. Dodatkowo mgła może wystąpić w południowych powiatach województw: dolnośląskiego i opolskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Uczniowie z woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego rozpoczynają ferie

17.01.2020 9:35


W sobotę w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim rozpoczynają się ferie zimowe. Uczniowie z tych regionów będą mieli dwutygodniową przerwę w nauce, która potrwa do 2 lutego.

Źródło: fakty.interia.pl

​Przyjechali do pijanego 41-latka. Znaleźli arsenał z II wojny światowej

16.01.2020 14:56


W Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) ewakuowano mieszkańców trzech bloków i osoby przebywające w jednym z przedszkoli. Wszystko za sprawą niezwykłego odkrycia dokonanego przez funkcjonariuszy policji podczas interwencji u pijanego 41-latka.

Źródło: fakty.interia.pl

IMGW ostrzega przed marznącymi opadami

05.01.2020 13:25


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w niedzielę ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznącego deszczu dla Kujawsko-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Warmińsko-mazurskie: Odnaleziono ciało wędkarza, który wypadł z łódki do jeziora

30.12.2019 16:07


W poniedziałek po południu odnaleziono ciało 32-letniego wędkarza, który dzień wcześniej wypadł z łodzi na Jeziorze Gielądzkim koło Sorkwit (woj. warmińsko-mazurskie) - podała policja.

Źródło: fakty.interia.pl

Jezioro Gielądzkie: Wędkarz wypadł z łódki. Poszukiwania

30.12.2019 0:06


Policja i straż pożarna prowadzą poszukiwania 30-letniego wędkarza, który w niedzielę na jeziorze Gielądzkim koło Sorkwit (warmińsko-mazurskie) wypadł z łódki. Płynęło nią dwóch mężczyzn, jeden zdołał dopłynąć do brzegu - poinformowała w niedzielę warmińsko-mazurska policja.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami