Prointegra
Wiadomości z tagiem Więzienia  RSS
"Sama skóra i kości". Blisko 40 skrajnie wyczerpanych i wygłodniałych psów w Sobolewie

03.08.2020 16:08


Blisko 40 skrajnie wyczerpanych, wychudzonych i zaniedbanych psów znaleziono na posesji w pow. garwolińskim (Mazowieckie). 15 czworonogów jest w krytycznym stanie, wszystkie wymagają leczenia. 68-letniej właścicielce zwierząt grozi za znęcanie się nad nimi do 5 lat więzienia.

Źródło: www.rmf24.pl

Wykładowczyni wyższej uczelni z Krakowa straciła fortunę, oszust już z wyrokiem i ma oddać 630 tys. zł

03.08.2020 9:38


Piotr N. przyznał się do winy i oszukania mieszkanki Krakowa na kwotę 530 tys. zł. Wyłudził ją ze wspólnikami od kobiety, wykładowczyni wyższej uczelni. Sąd Okręgowy w Krakowie skazał go właśnie na trzy i pół roku więzienia. Mężczyzna ma oddać kobiecie całą zrabowaną sumę, a dodatkowo 99 tys. zł musi zwrócić innej poszkodowanej osobie. Wyrok […]

Źródło: wiadomosci.com

21-letni kierowca usłyszał zarzuty. Pijany spowodował kolizję

02.08.2020 16:30


Do pięciu lat więzienia grozi 21-letniemu mężczyźnie, który w sobotę po północy rozbił się samochodem na ulicy Sienkiewicza w Kielcach. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Jazdę deptakiem zakończył uderzając w latarnie.

Źródło: www.rmf24.pl

USA: Sąd nakazał wypuszczenie z więzienia Michaela Cohena, byłego prawnika Trumpa

02.08.2020 14:09

Sąd nakazał w czwartek wypuszczenie z więzienia byłego prawnika prezydenta USA Donalda Trumpa Michaela Cohena, ponieważ uznał, że trafił on z powrotem do zakładu karnego, gdyż administracja chciała go ukarać za pisanie książki o szefie państwa.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Kilka razy cofał i przejeżdżał po psie. Miał za karę pracować społecznie, trafi jednak do więzienia

02.08.2020 10:46

Kilka razy cofał i przejeżdżał po psie. Miał za karę pracować społecznie, trafi jednak do więzienia Sąd Rejonowy w Myszkowie (województwo śląskie) po raz drugi zajmował się sprawą mieszkańca Dolnego Śląska, który celowo przejechał po psie, a swój czyn nagrał telefonem komórkowym. I zmienił wcześniejszy wyrok dwóch lat prac społecznych na dwa lata bezwzględnego pozbawienia wolności. Rozstrzygnięcie nie jest prawomocne.

Źródło: tvn24.pl

Kilka razy cofał i przejeżdżał po psie. Miał za karę pracować społecznie, trafi jednak do więzienia

02.08.2020 10:46

Kilka razy cofał i przejeżdżał po psie. Miał za karę pracować społecznie, trafi jednak do więzienia Sąd Rejonowy w Myszkowie po raz drugi zajmował się sprawą mieszkańca Dolnego Śląska.

Źródło: tvn24.pl

Prokurator domaga się kar 25 lat więzienia dla oskarżonych o zabójstwo dziennikarza. Wygłoszono mowy końcowe

01.08.2020 7:32

Prokurator domaga się kar 25 lat więzienia dla oskarżonych o zabójstwo dziennikarza. Wygłoszono mowy końcowe Obrońcy oskarżonych o zabójstwo słowackiego dziennikarza śledczego Jana Kuciaka wnioskowali o uniewinnienie. W piątek przed sądem w Pezinku pod Bratysławą domniemany zleceniodawca zbrodni biznesmen Marian Koczner porównał proces do rozpraw z lat 50. XX wieku.

Źródło: tvn24.pl

Prokurator domaga się 25 lat więzienia dla oskarżonych o zabójstwo Jana Kuciaka

01.08.2020 7:32

Prokurator domaga się 25 lat więzienia dla oskarżonych o zabójstwo Jana Kuciaka Jan Kuciak w żaden sposób mi nie przeszkadzał – zapewniał w sądzie Marian Koczner, oskarżony o zlecenie zabójstwa.

Źródło: tvn24.pl

Siedlce: 38-latek czterokrotnie próbował zdawać egzaminy na prawo jazdy za kolegę

31.07.2020 20:50


38-latek z Siedlec czterokrotnie próbował zdawać egzaminy na prawo jazdy za kolegę. Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty posłużenia się dokumentem tożsamości innej osoby. Grozi mu za to kara dwóch lat więzienia. Jak mówi rzecznik siedleckiej komendy Agnieszka Świerczewska, mężczyzna przyszedł do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w maseczce dokładnie zakrywającej twarz i czapeczce z daszkiem. Wtedy […]

Źródło: wiadomosci.com

Kraków: Szukali 56-latka cztery lata. Przypadkowo wypatrzył go policjant

31.07.2020 12:43


Dzięki bardzo dobrej pamięci policjanta z Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie zatrzymano poszukiwanego od czterech lat 56-latka. Mężczyzna ukrywał się w Niemczech, do Polski przyjeżdżał sporadycznie. Miał odbyć karę więzienia za kradzieże z włamaniem.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami