Wiocha
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Spór o wynik wyborów w Afganistanie. "Chcemy się upewnić, czy były wolne, uczciwe"

26.02.2020 5:28

Spór o wynik wyborów w Afganistanie. Stany Zjednoczone chcą upewnić się, że wybory prezydenckie w Afganistanie były wolne i uczciwie - powiedział we wtorek sekretarz stanu Mike Pompeo na kilka dni przed planowanym podpisaniem porozumienia między USA i talibami.

Pompeo ostrzega

26.02.2020 0:06

Pompeo ostrzega "Ingerowanie w nasze wybory jest nie do przyjęcia"

Tagi: TVN24, TVN, Wybory
Źródło: tvn24.pl

Pompeo ostrzega: ingerowanie w nasze wybory jest nie do przyjęcia

25.02.2020 21:39

Pompeo ostrzega: ingerowanie w nasze wybory jest nie do przyjęcia Sekretarz stanu Mike Pompeo oświadczył we wtorek, że Stany Zjednoczone odpowiedzą na próby ingerowania w tegoroczne amerykańskie wybory przez Rosję lub jakiekolwiek inne państwo. Wywiad USA uznał, że Rosja ingerowała w amerykańskie wybory w 2016 roku, czemu Kreml zaprzecza.

Źródło: tvn24.pl

Scenariusze na wybory prezydenckie

25.02.2020 17:24

Dwuletniemu polskiemu maratonowi wyborczemu grozi bardzo kosztowna dogrywka.

Źródło: www.rp.pl

Izabela Leszczyna gościem Popołudniowej rozmowy w RMF FM

25.02.2020 17:21


Gościem Popołudniowej rozmowy w RMF FM będzie Izabela Leszczyna. Posłankę Koalicji Obywatelskiej i członkinię sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zapytamy o trwającą kampanię wyborczą. Czy gotowy jest już program kandydatki KO na prezydenta?

Tagi: Wybory
Źródło: www.rmf24.pl

​Deklaracje i preferencje

25.02.2020 13:31


Polacy są jednym z najbardziej proeuropejskich społeczeństw, ale w wyborach - także tych do Parlamentu Europejskiego - najwięcej głosów oddają na partię antyeuropejską, skłóconą niemal ze wszystkimi europejskimi instytucjami. Badania wykazują wysokie poparcie Polaków dla zasad demokracji liberalnej, tymczasem ostatnie wybory wśród nich przeprowadzane wygrywa partia łamiąca je systematycznie i ostentacyjnie. Tylko niespełna 20 proc. Polaków preferuje rządy silnego przywódcy, lecz wodzowska partia kierowana przez samozwańczego przywódcę...

Źródło: fakty.interia.pl

Bielan: Wygrana Kidawy-Błońskiej to wejście Tuska do gry i wojna na górze

25.02.2020 10:39


Wygrana Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich oznaczałaby wejście do gry Donalda Tuska i "permanentną wojnę na górze" między ośrodkiem prezydenckim a rządem - ocenił rzecznik kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy Adam Bielan.

Źródło: www.rmf24.pl

Mocne słowa Tuska o Dudzie. Paweł Mucha odpowiada

25.02.2020 9:23


"Gdyby Donaldowi Tuskowi nie brakowało odwagi i charakteru, to wystartowałby w wyborach prezydenckich, a nie zasłaniałby się Małgorzatą Kidawą-Błońską" - powiedział we wtorek zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Źródło: fakty.interia.pl

"Nie ma w istocie poważniejszego zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego"

25.02.2020 8:44

Do nałożenia sankcji na Rosję w związku z pogłoskami, iż ponownie usiłuje mieszać się w wybory prezydenckie w USA, wzywa trzech senatorów Partii Demokratycznej. Napisali w tej sprawie list do sekretarza stanu Mike'a Pompeo i sekretarza skarbu Stevena Mnuchina - poinformował portal internetowy Politico.

Źródło: tvn24.pl

Sondaż: PiS bez większości w Sejmie. Konfederacja przed PSL

25.02.2020 7:46

Zjednoczona Prawica wygrałaby wybory do Sejmu, ale przewaga nad Koalicją Obywatelską wynosiłaby tylko niecałe 8 punktów procentowych - wynika z sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych dla Wirtualnej Polski.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami