Hopaj
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
"Mamy tu do czynienia z podejściem Poncjusza Piłata, czyli wszyscy zaangażowani w ten proces umywają ręce"

03.08.2020 13:32

Jeżeli wszyscy zaangażowani w te wybory mówią - "było okay" - to pytam, czy to oznacza, że w kampanii wyborczej można kłamać - mówił w TVN24 profesor Marcin Matczak, odnosząc się do uchwały Sądu Najwyższego w sprawie ważności wyborów prezydenckich. - To, co się wydarzyło w ciągu ostatnich miesięcy, jest wielką skazą na polskiej demokracji, z którą będziemy musieli sobie radzić - ocenił adwokat Łukasz Chojniak.

Tagi: TVN24, TVN, Wybory
Źródło: tvn24.pl

Wybory prezydenckie 2020. Decyzja Sądu Najwyższego

03.08.2020 13:04


Wybory prezydenckie z lipca br. są ważne - orzekła w poniedziałek w pełnym składzie Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego.

Źródło: fakty.interia.pl

Wybory są ważne, Andrzej Duda prezydentem. Sąd Najwyższy podjął uchwałę

03.08.2020 13:04


Wybory prezydenckie z lipca br. są ważne - orzekł Sąd Najwyższy. Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych SN podjęła uchwałę w sprawie wyborów prezydenckich. Orzeczenie oznacza definitywną wypowiedź na temat ważności głosowania. Dzisiejsza uchwała SN kończy procedurę wyborów - na II kadencję Andrzej Duda zostanie zaprzysiężony w czwartek.

Źródło: www.rmf24.pl

Wybory 2020. Sąd Najwyższy zdecyduje o ważności głosowania

03.08.2020 12:14


Po godz. 12 w poniedziałek 3 sierpnia Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego rozpoczęła posiedzenie w celu podjęcia uchwały w sprawie ważności wyborów prezydenckich.

Źródło: fakty.interia.pl

Didier Drogba chce zostać prezesem piłkarskiej federacji Wybrzeża Kości Słoniowej

03.08.2020 12:07

Jeden z najbardziej znanych piłkarzy Wybrzeża Kości Słoniowej Didier Drogba chce zostać prezesem federacji swojego kraju. Wybory odbędą się 5 września, a 42-letni były napastnik będzie mieć trzech konkurentów.

Źródło: sport.onet.pl

Marcin Kierwiński w Rozmowie w samo południe w RMF FM. Zapraszamy! [TRANSMISJA]

03.08.2020 10:25


Lada moment Sąd Najwyższy ma podjąć decyzję ws. ważności wyborów prezydenckich 2020: już teraz jest jednak niemal pewne, że - wbrew zarzutom opozycji o to, że wybory nie były uczciwe - Andrzej Duda bez przeszkód będzie mógł zostać zaprzysiężony na drugą kadencję. W oczekiwaniu na ostateczne rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego porozmawiamy z sekretarzem generalnym Platformy Obywatelskiej Marcinem Kierwińskim. Zapytamy m.in. właśnie o odrzucenie przez SN protestu wyborczego komitetu Rafała Trzaskowskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Szef personelu Białego Domu: mamy zamiar przeprowadzić wybory 3 listopada

03.08.2020 5:23

Szef personelu Białego Domu: mamy zamiar przeprowadzić wybory 3 listopada Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się tak, jak zaplanowano, czyli 3 listopada - oznajmił szef personelu Białego Domu Mark Meadows. Dodał, że prezydent Donald Trump wyrażał obawy odnośnie do głosowania korespondencyjnego, gdy przedstawił pomysł ewentualnego opóźnienia wyborów w USA.

Źródło: tvn24.pl

Szef personelu Białego Domu: mamy zamiar przeprowadzić wybory 3 listopada

03.08.2020 5:23

Szef personelu Białego Domu: mamy zamiar przeprowadzić wybory 3 listopada O ewentualnym przełożeniu głosowania mówił prezydent Donald Trump.

Źródło: tvn24.pl

Koronawirus w Polsce. Premier Mateusz Morawiecki "odwołał" epidemię. Teraz zmienia zdanie

02.08.2020 16:55

Premier Mateusz Morawiecki tuż przez wyborami prezydenckimi mówił, że "koronawirus jest w odwrocie". Gdy nagle w Polsce dzień po dniu mamy kolejne...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nowy tydzień w polityce: Uchwała ws. ważności wyborów i decyzja co z ewentualną kwarantanną

02.08.2020 16:07


Kolejne działania związane z epidemią koronawirusa w Polsce oraz uchwała w sprawie ważności wyborów prezydenckich. M.in. te wydarzenia mogą zdominować nadchodzący tydzień.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami