Wiocha
Wiadomości z tagiem Wybory prezydenckie  RSS
Spór o wynik wyborów w Afganistanie. "Chcemy się upewnić, czy były wolne, uczciwe"

26.02.2020 5:28

Spór o wynik wyborów w Afganistanie. Stany Zjednoczone chcą upewnić się, że wybory prezydenckie w Afganistanie były wolne i uczciwie - powiedział we wtorek sekretarz stanu Mike Pompeo na kilka dni przed planowanym podpisaniem porozumienia między USA i talibami.

Scenariusze na wybory prezydenckie

25.02.2020 17:24

Dwuletniemu polskiemu maratonowi wyborczemu grozi bardzo kosztowna dogrywka.

Źródło: www.rp.pl

Bielan: Wygrana Kidawy-Błońskiej to wejście Tuska do gry i wojna na górze

25.02.2020 10:39


Wygrana Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich oznaczałaby wejście do gry Donalda Tuska i "permanentną wojnę na górze" między ośrodkiem prezydenckim a rządem - ocenił rzecznik kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy Adam Bielan.

Źródło: www.rmf24.pl

Mocne słowa Tuska o Dudzie. Paweł Mucha odpowiada

25.02.2020 9:23


"Gdyby Donaldowi Tuskowi nie brakowało odwagi i charakteru, to wystartowałby w wyborach prezydenckich, a nie zasłaniałby się Małgorzatą Kidawą-Błońską" - powiedział we wtorek zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.

Źródło: fakty.interia.pl

"Nie ma w istocie poważniejszego zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego"

25.02.2020 8:44

Do nałożenia sankcji na Rosję w związku z pogłoskami, iż ponownie usiłuje mieszać się w wybory prezydenckie w USA, wzywa trzech senatorów Partii Demokratycznej. Napisali w tej sprawie list do sekretarza stanu Mike'a Pompeo i sekretarza skarbu Stevena Mnuchina - poinformował portal internetowy Politico.

Źródło: tvn24.pl

Artur Dziambor gościem Porannej rozmowy w RMF FM

25.02.2020 7:45


Gościem Porannej rozmowy w RMF FM jest poseł koła Konfederacji, Artur Dziambor. Naszego gościa zapytamy o wybory prezydenckie – czy Krzysztof Bosak może liczyć na poparcie gospodarczych liberałów w partii?

Źródło: www.rmf24.pl

Rosja próbuje ingerować w wybory prezydenckie w USA? Demokraci żądają reakcji

25.02.2020 0:06


​Przywódca Demokratów w Senacie Chuck Schumer wezwał sekretarza stanu Mike'a Pompeo i sekretarza skarbu Stevena Mnuchina do nałożenia sankcji na Rosję. Żądanie takie pojawiło się w związku z pogłoskami, że Rosja ponownie usiłuje się mieszać się w wybory prezydenckie w USA - poinformował portal internetowy Politico.

Źródło: www.rmf24.pl

Demokraci: Rosja znów próbuje mieszać się w wybory prezydenckie

24.02.2020 23:28


Przywódca Demokratów w Senacie Chuck Schumer wezwał sekretarza stanu Mike'a Pompeo i sekretarza skarbu Stevena Mnuchina do nałożenia sankcji na Rosję w związku z pogłoskami, iż ponownie usiłuje się mieszać się w wybory prezydenckie w USA - poinformował w poniedziałek portal internetowy Politico.

Źródło: fakty.interia.pl

Kowal: Współczesny Sejm jest jak sztuczne kwiaty

24.02.2020 11:16

Jak zmienia się Sejm i polska polityka? Jakie znaczenie dla niej będą miały zbliżające się wybory prezydenckie? Czy praca jest ideą, która może ponieść całą Koalicję Obywatelską?

Źródło: www.rp.pl

Wybory prezydenckie zaprzątają głowę PiS. Po nich wróci do zamrożonych tematów

24.02.2020 7:56

Zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich to priorytet Prawa i Sprawiedliwości. Z tego powodu partia Jarosława Kaczyńskiego odłożyła...

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami