Wiocha
Wiadomości z tagiem Wypadki  RSS
Richard Pound: organizatorzy IO w Tokio muszą zapewnić nam bezpieczeństwo

25.02.2020 20:06

Członek Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, Richard Pound uważa, że organizatorzy Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które planowane są latem tego roku powinni do końca maja zapewnić "gwarancje bezpieczeństwa". W innym wypadku impreza może zostać odwołana. Wszystko przez rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa.

Tagi: Wypadki
Źródło: sport.onet.pl

Młodzi kierowcy częściej zabijają na drogach

25.02.2020 20:00

Mniej wypadków i rannych, ale kilkudziesięciu zabitych więcej z winy niedoświadczonych kierowców. Eksperci: trzeba ich pilnie objąć nadzorem.

Tagi: Wypadki
Źródło: www.rp.pl

Wypadek na szlaku na Rysy. Kobieta spadła z wysokości

25.02.2020 18:07


Ratownicy TOPR wyruszyli w środę na ratunek kobiecie, która upadła z wysokości na szlaku w okolicach Czarnego Stawu pod Rysami. Z bazy w Zakopanem wystartował śmigłowiec, ale uwagi na złe warunki pogodowe, nie dotarł na miejsce wypadku. Po ranną turystkę wyruszyła piesza wyprawa.

Źródło: fakty.interia.pl

Bear Grylls w National Geographic sprawdzi, czy gwiazdy potrafią przetrwać w dziczy

25.02.2020 17:04

Król surwiwalu na antenie National Geographic. W programie "Przygoda z Bearem Gryllsem" idol telewidzów wyrusza w dzikie i nieprzyjazne rejony świata. Tym razem nie będzie sam. Na dwudniowe wypady, będące absolutnym przeciwieństwem pobytów w 5-gwiazdkowych hotelach, Bear Grylls zaprosi gwiazdy, które znamy z czerwonych dywanów.

Źródło: feedproxy.google.com

Opera R2020 już dostępna do pobrania. Nowa wersja przeglądarki z wieloma usprawnieniami

25.02.2020 14:14

Opera doczekała się pierwszej dużej aktualizacji w tym roku. W nowej wersji przeglądarki jej twórcy skupili się na "uporządkowaniu" kart i organizowaniu naszych zakładek w taki sposób, by dostęp do nich był jeszcze szybszy. Zobaczmy, jak nowe elementy wypadają w praktyce i czy warto dla nich pobrać Operę R2020.

Tagi: Wypadki
Źródło: pclab.pl

Staranowali bramki na A1 i dachowali. Tak skończyła się ucieczka podejrzewanych o napady na sklepy

25.02.2020 8:00

Staranowali bramki na A1 i dachowali. Tak skończyła się ucieczka podejrzewanych o napady na sklepy Bezpośrednio przed wypadkiem kierujący autem starał się zepchnąć z jezdni policyjny radiowóz.

Źródło: tvn24.pl

Morawiecki: Laboratoria przygotowane na koronawirusa

24.02.2020 15:20

- Rozmawialiśmy ze wszystkimi wojewodami i wojewódzkimi inspektoratami sanitarnymi o tym, co trzeba robić w celu ograniczania ryzyka. Mamy gotowe dwa laboratoria i uruchamiamy kolejne laboratoria inspekcji sanitarnej - mówił o przygotowaniach na wypadek pojawienia się w Polsce koronawirusa premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: www.rp.pl

Tak świat żegnał Kobego Bryanta

24.02.2020 14:07

26 lutego minie miesiąc od tragicznej śmierci Kobego Bryanta. Jeden z najlepszych koszykarzy w historii zginął wraz ze swoją córką Gianną oraz siódemką innych osób wypadku helikoptera w okolicach Los Angeles. Przypominamy, jak świat żegnał byłego zawodnika Lakers.

Źródło: sport.onet.pl

Wypadek z udziałem autobusu w Poznaniu. Rannych 8 osób

23.02.2020 22:27

Zdarzenie miało miejsce na wiadukcie Władysława Skórnickiego w Poznaniu. Do szpitala trafiły poszkodowane osoby.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kostrzyn nad Odrą. Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie

23.02.2020 19:14

Tragiczny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Na jednym z przejść dla pieszych została śmiertelnie potrącona kobieta. Informację o zdarzeniu...

Tagi: Wypadki
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami