Prointegra
Wiadomości z tagiem ZUS  RSS
Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuch

14.12.2019 12:06

Anna Lewandowska za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Żona kapitana piłkarskiej reprezentacji na swoim blogu zamieściła wpis dotyczący tętna podczas treningu w ciąży. Przy okazji trenerka personalna pokazała zdjęcie, do którego pozowała z gołym ciążowym brzuszkiem.

Źródło: sport.onet.pl

​Włochy: Prawie wszyscy radni z miasta w Kalabrii objęci śledztwem ws. oszustw

14.12.2019 11:09


29 na 32 radnych z Catanzaro w Kalabrii na południu Włoch zostało objętych śledztwem w sprawie oszustw przy pobieraniu diet za udział w posiedzeniach komisji w radzie miasta, w których faktycznie nie uczestniczyli. Skala tego procederu wywołała oburzenie.

Tagi: Włochy, ZUS, Burze
Źródło: fakty.interia.pl

Wyłudzenia VAT: Gangster już bez parasola ochronnego

12.12.2019 8:08

Marcin B., mający być głównym organizatorem wielkich oszustw VAT, będzie ścigany czerwoną notą Interpolu.

Źródło: www.rp.pl

Komisje za opóźnieniem wejścia w życie Małego ZUS-u plus o miesiąc

11.12.2019 18:06


Opóźnienie o miesiąc, czyli do 1 lutego 2020 r. wejścia w życie tzw. Małego ZUS-u plus zarekomendowali posłowie z komisji zajmujących się w środę projektem. Rozszerza on możliwości płacenia niższych składek na ZUS przez drobnych przedsiębiorców.

Tagi: ZUS, Plus
Źródło: fakty.interia.pl

Bank ponownie ostrzega przed oszustami. “Bądź czujny, to atak!” Klienci tracą pieniądze

11.12.2019 11:08


Santander Bank Polska ostrzega klientów przed oszustami podszywającymi się pod bank. Duży bank po raz kolejny wydał ostrzeżenie przed oszustwem. – Możesz otrzymać maila z prośbą o dostosowanie się do rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Bądź czujny, to atak! – informuje Santander Bank Polska w specjalnym ostrzeżeniu. O co chodzi? – Uwaga na fałszywe […]

Źródło: wiadomosci.com

"Rz": Polak nie płaci PIT za ukraińską pomoc domową

11.12.2019 7:23


Osoba fizyczna może zatrudnić zagraniczną gosposię bez podatkowych formalności. Nie płaci zaliczek ani nie wystawia informacji PIT-11. Ma jednak obowiązki wobec ZUS - pisze "Rzeczpospolita".

Źródło: www.rmf24.pl

Sąd ws. Durczoka: Powaga czynu bezdyskusyjna, ale prokurator nie wykazał obawy matactwa

09.12.2019 16:03


"Powaga czynu zarzucanego Kamilowi Durczokowi jest bezdyskusyjna, jednak prokuratura nie wykazała, że podejrzany mógłby utrudniać śledztwo i tylko aresztowanie jest w stanie zabezpieczyć prawidłowy tok postępowania" - tak katowicki sąd uzasadnił odmowę aresztowania dziennikarza. Durczok w ubiegłym tygodniu zatrzymany pod zarzutem oszustwa i podrobienia weksla.

Źródło: www.rmf24.pl

Nowa KE po tygodniu urzędowania: Kompromitacja szefa unijnej dyplomacji

07.12.2019 14:15


Nowa Komisja Europejska jest po tygodniu urzędowania, a szef unijnej dyplomacji Josep Borrell zdążył się już skompromitować. Podczas spotkania z europosłami z komisji spraw zagranicznych przyznał, że nie wie co to jest ustawa Magnickiego, nie wiedział też kim był Siergiej Magnicki. Był to adwokat, który odkrył przypadki korupcji w rosyjskiej administracji. Aresztowany pod zarzutem oszustw […]

Źródło: wiadomosci.com

Zapłacił za oszustwo, wielki mistrz pozbawiony tytułu

06.12.2019 12:06

Igor Rausis, który w swojej karierze reprezentował barwy Łotwy, Bangladeszu i ostatnio Czech, zaskakiwał w ostatnich lat, bo dość szybko jego ranking szachowy wzrósł niemal do 2700 pkt. Nie wszyscy jednak wierzyli w uczciwość 58-letniego arcymistrza. W końcu został przyłapany na gorącym uczynku, a teraz ukarany odebraniem tytułu arcymistrza.

Tagi: Niemcy, ZUS
Źródło: sport.onet.pl

Doping: Rosja przyznaje się do grzechu

05.12.2019 20:00

Nawet w Moskwie gaśnie nadzieja, że uda się uniknąć surowej kary za dopingowe oszustwa. Decyzję Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) podejmie w poniedziałek w Lozannie.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami