Wiocha
Wiadomości z tagiem ZUS  RSS
Oszuści podszywają się pod ZUS. Ostrzeżenie

25.02.2020 21:16

Oszuści podszywają się pod ZUS. Ostrzeżenie ZUS "drogą mailową nie kieruje do swoich klientów informacji o rozliczeniach składkowych".

Źródło: tvn24bis.pl

"Mamy do czynienia z bezprawiem, naruszaniem praw obywatelskich. Nasz kazus jest bardzo dobrym przykładem"

25.02.2020 17:25

Władza nadużyła swoich uprawnień, bowiem ujawniła materiały, które nie powinny być w moim przekonaniu ujawniane - stwierdził Aleksander Kwaśniewski. Komentował w tej sposób upublicznienie przez CBA materiałów ze śledztwa dotyczącego willi w Kazimierzu Dolnym, która rzekomo miała należeć do Kwaśniewskich. - Prawda jest taka, że ta willa nigdy nie była moja - przekonywał były prezydent.

Źródło: tvn24.pl

"Mamy do czynienia z bezprawiem, naruszaniem praw obywatelskich. Nasz kazus jest bardzo dobrym przykładem"

25.02.2020 17:25

Władza nadużyła swoich uprawnień, bowiem ujawniła materiały, które nie powinny być w moim przekonaniu ujawniane - stwierdził Aleksander Kwaśniewski.

Źródło: tvn24.pl

Błąd w PIT to kłopoty z ZUS. "Spowoduje zaniżenie składek"

25.02.2020 7:06

Błąd w PIT to kłopoty z ZUS. Jeśli przedsiębiorca się pomyli, źle wyliczy składki na ubezpieczenia społeczne w ramach tak zwanego małego ZUS plus - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Źródło: tvn24bis.pl

Bulwersujące zachowanie lekarki w ZUS w Bielsku-Białej: upokorzyła pacjenta?

24.02.2020 14:35


Przeczyta pan na głos, co jest napisane na drzwiach albo będzie pan musiał czekać kolejną godzinę, ponieważ najpierw wejdzie pani, która była zapisana na późniejszy termin – miała powiedzieć do 63-letniego pacjenta lekarka orzecznik w oddziale ZUS w Bielsku-Białej. Mężczyzna musiał głośno odczytać informację, że to lekarz woła pacjentów do gabinetu. – Jesteśmy w trakcie […]

Tagi: ZUS
Źródło: wiadomosci.com

Małgorzata Rozenek-Majdan odsłania ciążowe krągłości w stroju kąpielowym

22.02.2020 10:06

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną wybrała się na zapowiadany urlop do Tyrolu. Prezenterka telewizyjna korzysta z wolnego czasu w pięknym miejscu, a jego urokami dzieli się z fanami za pomocą Instagrama. Teraz gwiazda TVN zamieściła w sieci zdjęcie w stroju kąpielowym, który podkreśla jej ciążowy brzuszek.

​TVN: Zebrała 400 tys. zł na walkę z rakiem. Okazało się, że nie była chora

20.02.2020 15:36


40-letnia kobieta, matka dwójki dzieci publikowała w sieci poruszające apele o pomoc w walce z rzadkim nowotworem. Uzbierała aż 400 tys. zł. Jak się jednak okazało, kobieta nigdy nie była chora. Historię oszustwa przedstawiła Uwaga TVN.

Źródło: fakty.interia.pl

Jest areszt dla Tomasza Kaczmarka. "Agent Tomek" jest podejrzany o oszustwa i pranie brudnych pieniędzy

20.02.2020 13:58


Jest tymczasowy areszt dla Tomasza Kaczmarka, byłego agenta Centralnego Biura Antykorupcyjnego i byłego posła PiS. Decyzją białostockiego sądu Kaczmarek - który jest podejrzany w śledztwie dot. nieprawidłowości w stowarzyszeniu Helper i który ma również zarzuty prania brudnych pieniędzy - najbliższe trzy miesiące ma spędzić za kratkami.

Źródło: www.rmf24.pl

"Rzeczpospolita": Gangi idą w ekonomię

20.02.2020 8:07


​Duże zyski ciągle kuszą - przybyło grup przestępczych, które żyją z oszustw gospodarczych - wynika z raportu Centralnego Biura Śledczego Policji, o którym pisze czwartkowa "Rzeczpospolita".

Źródło: fakty.interia.pl

"Szerokie karki" odeszły do przeszłości. Gangi idą w ekonomię

20.02.2020 7:25


Duże zyski ciągle kuszą – przybyło grup przestępczych, które żyją z oszustw gospodarczych – wynika z raportu Centralnego Biura Śledczego Policji, o którym pisze czwartkowa "Rzeczpospolita".

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami