Prointegra
Wiadomości z tagiem Zdrowie  RSS
Były król Belgów spotkał się z nieślubną córką

27.10.2020 19:25

Były król Belgów spotkał się z nieślubną córką "Po zamieszaniu, ranach i cierpieniach przychodzi czas na przebaczenie, uzdrowienie i pojednanie" - przekazała w środę w oświadczeniu belgijska rodzina królewska, mówiąc o spotkaniu byłego króla Alberta II z jego nieślubną córką, księżniczką Delphine.

Źródło: tvn24.pl

Były król Belgów spotkał się z nieślubną córką

27.10.2020 19:25

Były król Belgów spotkał się z nieślubną córką "Po zamieszaniu, ranach i cierpieniach przychodzi czas na przebaczenie, uzdrowienie i pojednanie".

Tagi: TVN24, TVN, Zdrowie
Źródło: tvn24.pl

Kukiz o wyroku TK ws. aborcji: Rozumiem protestujących

27.10.2020 16:06

- Trzeba utrzymać ustawę z 1993 roku, kompromis, ani ustawy aborcyjnej nie zaostrzać, ani nie liberalizować. Z całą pewnością jest to jest najgorszy moment, żeby w ogóle dyskutować tego typu sprawy. Perfidne jest działania sfery rządzącej jeśli tego typu tematy wrzuca się w takim okresie zagrożenia zdrowia, zagrożenia dla gospodarki - mówił w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem o wyroku TK ws. aborcji Paweł Kukiz.

Źródło: www.rp.pl

Epidemia w Polsce: 16300 nowych zakażeń. Zmarly 132 osoby

27.10.2020 8:54

Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Ministerstwo Zdrowia informuje o potwierdzeniu 16300 nowych zakażeń. Zmarły 132 osoby. Ponad 3,5 tys. zakażeń na Mazowszu.

Źródło: www.rp.pl

Czy w czasie pandemii rodzice mogą nie posłać zdrowego dziecka do szkoły? Na pytania odpowiada MEN

27.10.2020 8:19


Coraz więcej rodziców obawia się o zdrowie swoich dzieci, martwią się o to, że w szkole może dojść do zarażenia ich dziecka koronawirusem. Czy takie obawy wystarczą, by nie puścić dziecka do szkoły? Na nasze pytania odpowiada Justyna Sadlak z Ministerstwa Edukacji Narodowej. Koronawirus niestety nie odpuszcza. Pełni obaw są rodzice uczniów, słyszymy o nowych […]

Źródło: wiadomosci.com

Ponad 40 poprawek przegłosowanych. Ustawa covidowa opuszcza Senat

27.10.2020 5:34


Przyznanie dodatku w wysokości 100 procent wynagrodzenia wszystkim - a nie tylko tym skierowanym do pracy - pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w leczenie chorych na Covid-19 czy utworzenie Funduszu Pomocy, z którego finansowany byłby zakup testów na koronawirusa m.in. dla personelu medycznego i osób powyżej 60 lat: to niektóre z ponad 40 poprawek do ustawy covidowej popartych w nocnych głosowaniach przez Senat. Ustawa przewiduje również m.in. zwolnienie lekarzy z odpowiedzialności karnej za błędy popełnione w czasie zwalczania epidemii...

Źródło: www.rmf24.pl

Kinga Szemik: nie mogę uwierzyć, że ludzie muszą teraz wychodzić na ulice i protestować, ryzykując własne zdrowie

27.10.2020 0:06

Kinga Szemik to kolejna sportsmenka, która wyraziła swoje oburzenie w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Bramkarka reprezentacji Polski w swym wpisie nawiązała m.in. do pandemii koronawirusa. - Nie mogę uwierzyć, że teraz ludzie muszą wychodzić na ulice i protestować, ryzykując własne zdrowie - napisała na Instagramie.

Źródło: sport.onet.pl

Koronawirus: Premier chwali się działaniami rządu. Internauci kpią…

26.10.2020 20:07


Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla “Gazety Polskiej” podkreślił, że resort zdrowia zrobił wszystko, by kupić respiratory, a dziś mamy trzy tysiące gotowych do podłączenia. Premier przypominał, że wiosną, gdy pandemia zaczynała eskalować, największe państwa świata “wydzierały sobie maseczki, przejmowały całe transporty medyczne nie mówiąc już o respiratorach, które były na wagę złota”. Podkreślił, […]

Źródło: wiadomosci.com

Horban: Apelowałbym do wszystkich o ociupinę rozsądku

26.10.2020 18:54

- Mamy nadzieję, że podjęte środki mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianie się epidemii zadziałają - powiedział na antenie Polsat News prof. Andrzej Horban, przewodniczący grupy rządowych doradców epidemiologicznych. Zapytany o ryzyko zakażeń w trakcie trwających od kilku dni protestów, ocenił, że jest ono wysokie. - Apelowałbym do wszystkich o ociupinę rozsądku, cofnięcie się krok do tyłu i zaczęcie normalnego dialogu, a nie ryzykowanie załamania całego systemu ochrony zdrowia -...

Źródło: www.rp.pl

Abp Jędraszewski: Trzeba ratować zdrową tkankę narodu

26.10.2020 13:56

Mamy do czynienia z agresją niespotykaną w Polsce, gdzie narusza się świętość kościołów - napisał w oświadczeniu przekazanym mediom metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski, komentując trwające w Polsce protesty.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami